plotki transferowe

Za nami sezon 2014, końcówka roku a rynek transferowy jest gorący

a będzie jeszcze bardziej. O klika słów na temat wzmocnień poprosiliśmy prezesa oraz

managera zespołu. :
GK :  w przyszłym roku nie przedłużymy umowy z  Panem Gaborem, który już w tej chwili nie jest naszym zawodnikiem. Mentalnie nie pasował

do koncepcji budowy nowej drużyny jaką jest The Blues. Mamy nadzieję że szybko znajdzie klub i życzymy mu samych sukcesów na boisku ale i także w życiu osobistym przede wszystkim. Jeżeli chodzi o wzmocnienia to od ponad miesiąca nad  tym intensywnie pracujemy, szukamy, testujemy graczy tak żeby na koniec stycznie skład był kompletny. Pojawiło się też kliku ochotników spontanicznych nie stymulowanych ale o ich losie zadecyduje paradoksalnie los :) czy im sie poszczęści na testach czy też nie :))

KB : na chwilę obecna nie możemy ujawniać danych personalnych zawodników którymi się interesujemy, będą to dwa, trzy  nazwiska,  myślę że styczniowe treningi dadzą nam już odpowiedź  jaki kształt będzie miała nasza kadra, trzem zawodnikom kończą się kontrakty.