4 minuty

4 minuty

W środę na nowym boisku Slavi Ruda Śląska zagraliśmy pierwszy sparing w 2015 roku.  Prawie  w najmocniejszym składzie bez naszego podstawowego bramkarza, z nowym kolegą Mackiem (Zieniu miał 14 miesięcy przerwy wraca po kontuzji kolana) przegraliśmy 5:7   z drużyną braci Andrzeja i Jacka Dudki.Mecz odbył sie na dużym boisku (7 na 7)  graliśmy jak na pierwszy mecz bardzo dobrze, cieszyć mogą stwarzane sytuacje, brakowało przysłowiowej kropki nad i. Zabrakło też trochę pary w nogach w końcówce, gdy na 4 minuty przed końcem prowadziliśmy dwoma bramki nikt nie przypuszczał że tak łatwo stracimy prowadzenie a w dogrywce damy sobie strzelić dwie bramki.  Kolejny mecz jeżeli pogoda dopisze i nie będzie śniegu za tydzień w środę ale o 18:00 tej.