Trzy punkty z Wojakiem Godula !!!

W sobotę 18.03.2017r. rozegrana została trzecia kolejka spotkań RLO.
Nasza drużyna mierzyła się z Wojakiem Godula z którym dotychczasowy bilans spotkań mamy ujemny. 0-0-2
Graliśmy dwa razy w zeszłym roku i oba mecze zakończyły się porażkami.
W nowym sezonie obie  drużyny  z nowymi aspiracjami, z nowymi zawodnikami przystąpiły do rywalizacji o trzy punkty. Początek meczu był słabszy w naszym wykonaniu, dość szybko i w łatwy sposób  daliśmy sobie  strzelić dwie bramki po indywidualnych błędach. Mimo to cały czas chcieliśmy mieć kontrolę nad tym spotkaniem i staraliśmy się operować szybko piłką na jeden dwa kontakty a mimo to do przerwy przegrywaliśmy 1 : 4 . Po zmianie stron byliśmy już stroną przeważającą i po 10 minutach było już 5-4 dla nas! Pod koniec było trochę nerwówki bo Wojak zdołał wyrównać, lecz pokazaliśmy nasz silny charakter to z czego słyniemy i zdołaliśmy strzelić bramkę na 6 : 5!! To i tak najniższy  wymiar kary dla przeciwników ponieważ okazji stuprocentowych do zdobycia gola było jeszcze kilka.
GRATULACJE za twardy i nieustępliwy charakter dla całej drużyny! Oby tak dalej!