Inauguracja za nami..

W minioną  sobotę rozegraliśmy pierwszy mecz w lidze orlików sezon 2015.

Beniaminek z Grzybowic  okazał sie bardzo wymagający i już po 6 minutach prowadził 3-0..
Nasza gra pozostawiała wiele do życzenia, brakowało w pierwszej połowie pewności siebie,  determinacji i agresji.

Do przerwy skończyło sie 4-1
W drugiej połowie graliśmy może odrobinę lepiej a przeciwnik czyhał na kontry, dwie z nich skutecznie i bardzo łatwo wykończył. Mimo, że udało nam sie wygrać ta połówkę to cały mecz zakończył sie rezultatem 6-4
po meczu powiedzieli:
Sebastian Chromiński:  wyglądało to kiepsko, jedyny pozytyw meczu to stałe fragmenty gry i trzy bramki Rafała Zugi.

Grzegorz Kwiatkowski: mecz nie ułożył sie nam na początku, pozostawiliśmy za dużo miejsca przeciwnikowi, co
                                   szybko zostało wykorzystane, wyszliśmy na bosiko zbyt mało skoncentrowani i rozkojarzeni.